Zastavte své vozidlo

Bez zbytečného protahování


Banky a nebankovní společnosti jsou známé svými půjčkami se složitými a nesrozumitelnými podmínkami. Autozastavárna je místem, kde lze získat hotovost rychle díky zástavě vozidla, snadno a bez zbytečného protahování. Jako záruka poslouží jakékoli vozidlo. Kromě klasických osobních automobilů může k zastavení posloužit nákladní automobil, motocykl, loď i letadlo. S průběhem zástavy tě seznámíme níže.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

JAK BUDE ZÁSTAVA PROBÍHAT?

V případě, že se rozhodnete získat peníze zástavou auta, můžete se předem nezávazně přeptat na podrobnosti. Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, pomocí kontaktního formuláře na našem webu, nebo pomocí nové služby WhatsApp service. V případě, že nám zašlete fotografie a velký technický průkaz, můžeme okamžitě Vaše vozidlo orientačně nacenit.

Následně se zjistí, jaká vám bude vyplacena suma, my vyplácíme až 80 % z hodnoty vozidla. Zástava vozidla je spojena s flexibilní dobou trvání. Hotovost můžete získat dvěma způsoby: díky Money & Drive nebo Money & Store.

Money & Drive znamená, že dostanete hotovost, ale můžete automobilem jezdit dále. Takto neztratíte dosavadní životní úroveň, ale pomůže vám to například uhradit dluhy nebo nečekané výdaje. Money & Store je forma klasické zástavy, kde je vozidlo uschováno na našem hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním. V tomto modelu s e vyplácí vyšší částka a vozidlo je Vám po vyplacení vráceno.

Délka trvání flexibilní. U úvěru od zastavárny budete sami rozhodovat, kdy skončí. Po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

VÝKUP & PRODEJ VOZIDEL

NAŠI PARTNEŘI