FINANCOVÁNÍ VOZIDEL

Vzhledem ke skutečnosti, že chceme uspokojit potřeby každého našeho klienta, bereme za přirozené, že někteří z Vás budou mít zájem si naše nákladní vozidlo profinancovat. Je několik možností, jak financování vozidla zrealizovat. Dovolte, abychom Vám nabídli několik možností, jak se může vozidlo dostat do Vašeho užívání. Pokud máte zájem o klasický pronájem se vším, co obsahuje, prosíme, přejděte do naší půjčovny nákladních vozidel. V případě, že preferujete vlastnictví vozidla, můžete zvolit nabídku našeho generálního partnera, který Vám vybrané vozidlo nabídne k okamžitému prodeji nebo je připraven Vám zprostředkovat podpis leasingové či úvěrové smlouvy u některé z renomovaných leasingových společností. Pokud preferujete některý z těchto způsobů, prosím přejděte do sekce prodej. V případě, že byste chtěli varianty užívání zkombinovat, dovolte, abychom Vám nabídli pronájem s odkupem. Tento způsob má svá specifika, která Vám rádi osvětlíme v sekci splátkový prodej. Další dnes poměrně oblíbenou formou financování vozidel je operativní leasing, který jsme samozřejmě také schopni Vám nabídnout. Poslední specifickou možností, jak financovat vozidlo je v poslední době poměrně častý a oblíbený produkt back leasing neboli zpětný leasing. Zjednodušeně jde o půjčku na Vaše vlastní vozidlo. I tuto možnost Vám samozřejmě rádi přiblížíme v sekci zpětný leasing.

V případě dotazů volejte na 602 440 000.

SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Na základě průzkumu trhu bychom Vám touto cestou chtěli nabídnout, vedle klasického pronájmu, financování Vámi vybraných nákladních vozidel z naší nabídky formou tzv. SPLÁTKOVÉHO PRODEJE. Jedná se o produkt, kdy je klientovi vyhotoven splátkový kalendář přesně podle jeho požadavků. To znamená, že si klient sám stanoví výši akontace, délku pronájmu a zůstatkovou cenu vozidla, čímž může přímo ovlivnit výši měsíční splátky. Tento způsob financování je zejména výhodný pro zákazníky, kteří by mohli mít problémy se schválením na LS. Splátka v sobě zahrnuje měsíční užívání vozidla, povinné ručení, havarijní pojištění a silniční daň. V případě zájmu jsme schopni pro Vás zajistit servis vozidel v našem partnerském servisu za příznivé ceny. Buďte rychlejší než konkurence a zajistěte si výhodu na svoji stranu. Pokud Vás tato nabídka oslovila, jsme tu pro Vás na telefonním čísle 602 440 000. Těšíme se na Vás a rádi Vám poskytneme k této nebídce bližší podrobnosti. Na odkazu níže si můžete snadno spočítat orientační výši splátky po zadání několika základních údajů.

V případě dotazů volejte na 602 440 000.

OPERATIVNÍ LEASING

Operativní leasing si během několika posledních let získal poměrně stabilní pozici mezi způsoby financování nákladní techniky. Zjednodušeně lze říci, že jde o dlouhodobý pronájem nákladních vozidel, při němž jsou eliminována rizika spojená s financováním a provozem. Tento způsob financování nákladních vozidel umožňuje neustálou a průběžnou obnovu vozového parku bez potřeby vlastního kapitálu. Jedná se o poměrně jednoduchou možnost, jak udržet nadstandartní úroveň vozového parku za přijatelné ceny. Operativní leasing poskytuje svému uživateli mnoho výhod, mezi které patří zejména zjednodušení správy vozového parku a to od jeho pořízení přes servis až po jeho obnovu. I my jsme připraveni Vám nabídnout tuto formu financování nákladních vozidel a Vy sami máte právo tento finanční produkt přizpůsobit právě Vašim potřebám. Můžete vozidla dlouhodobě používat a poté, když budete s jejich službami spokojeni, tato vozidla odkoupit za příznivé ceny do svého vlastnictví. Další možností je neustálé obměňování vozidel za nová, modernější, úspornější. Jsme připraveni Vám nabídnout několik variant operativního leasingu. Jsme si jisti, že pro Vámi vybrané nákladní vozidlo společně vybereme ten pravý finanční produkt, s nímž budeme všichni spokojeni.

V případě dotazů volejte na 602 440 000.

ZPĚTNÝ LEASING

Na základě analýzy trhu s nákladními vozidly jsme se rozhodli, že Vám, našim zákazníkům, nabídneme novou alternativu financování nákladní techniky. Jedná se o nepříliš rozšíšenou formu financování, proto nám dovolte, abychom Vám, kteří jste se s back leasingem do této chvíle ještě nesetkali, tento produkt představili. Pokusili jsme se pro Vás připravit co možná nejsrozumitelnější formou nastínit základní principy tohoto modelu, nicméně jsme připraveni v případě jakýchkoliv Vašich dotazů Vám vše objasnit podrobněji na některém z našich kontaktů.

O co vlastně jde?

Back leasing neboli zpětný leasing je zjednodušeně půjčka na Vaše vlastní vozidlo.

Jak to funguje?

Vy nám prodáte Vaše vozidlo, ale nadále jej využíváte jako doposud. Pro Vás se nic nemění.

Má to nějaké výhody?

  • okamžité finanční prostředky na provoz,
  • zjednodušení evidence vozidel,
  • administrativa vozidel je zcela na nás,
  • ve vozovém parku Vám zbytečně neváznou prostředky, které uplatníte jinde,
  • jednotná platba, která obsahuje veškeré položky za vozidlo.

Co budu potřebovat?

  • výpis z obchodního rejstříku,
  • živnostenské oprávnění,
  • technický průkaz od vozidla.

Více informací o zpětném leasingu

VÝKUP & PRODEJ VOZIDEL

NAŠI PARTNEŘI